Apie mus 

 • _DSC_0057.jpg
 • _DSC_0108.jpg
 • _DSC_0119.jpg
 • _DSC_0127.jpg
 • _DSC_0194.jpg
 • _DSC_0207.jpg
 • _DSC_0246.jpg
 • _DSC_0249.jpg
 • _DSC_0252.jpg
 • _DSC_0254.jpg
Gamyklos struktūroje esantis Projektavimo biuras, projektuojantis gnybtus ir armatūrą, leidžia gamyklai savarankiškai spręsti naujų produktų kūrimo užduotis ir pristatyti juos rinkai per trumpą laiko tarpą. Gamyklos Projektavimo biuro darbą aukštai įvertino ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių specialistai: Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Danijos, Olandijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Malaizijos, Indijos, Indonezijos, Kazachstano, Alžyro, Vietnamo, Serbijos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos, Didžiosios Britanijos, Bolivijos, Turkijos ir kt. Tarp mūsų įvykdytų projektų yra: Iranas-Turkija 400 kV linija (Khoy-Dweer), Vietnamo 230 kV linija (Hanoi-Border), Nigerijos 132 kV linija, Lietuvos- Lenkijos pasienis 400 kV linija  ir kiti, tam tikrus projektus jūs galite pamatyti mūsų internetiame puslapyje.  
 
Per 3 metų laikotarpį gamykla gavo daugiau nei 28 patentus naujiems produktams. Daugiau nei 12 tarptautinių patentų gamykla užregistravo pagal Madrido sutartį 47 pasaulio šalyse. AIZ gali pasiūlyti išskirtinius produktus silikoninės kaištinės izoliacijos ir atraminės izoliacijos srityje. "AIZ" turi įdiegtą kokybės valdymo sistemą pagal ISO 9001 standarto reikalavimus, taip pat yra įdiegtas aplinkos apsaugos vadybos sistemos ISO 14001 standartas.
 
Šiuo metu gamykla aktyviai plėtoja visų klasių ir tipų polimerinių izoliatorių gamybą. Gamyklos Projektavimo biuras siekia pakeisti visus esamus porcelianinius ir stiklinius izoliatorius į izoliatorius su polimeriniu kompozitiniu pagrindu. Pagal naujų produktų kūrimo programą gamykla šiuo metu gamina gnybtus ir armatūtą polimeriniams atraminiams izoliatoriams iki 330 kV (OSK tipas), strypiniams linijiniams izoliatoriams iki 500 kV (CS tipas),  atraminiam kaištiniams izoliatoriams pastotėms (ONŠP tipas), strypiniams linijiniams izoliatoriams 10 kV ir 20 kV (kurie keičia pasenusius ŠF-20 izoliatorius), o taip pat kaištiniams polimeriniams izoliatoriams (ŠPU-10(20,35) tipas), pereinamisiams polimeriniams izoliatoriams iki 35 kV ir srovėms iki 4000A.
 
Pagal  plėtros planą iki 2023 metų gamykla pradės gaminti įvadinius gnybtus transformatoriams su popierine-alyvine izoliacija iki 220 kV, gnybtus skaitmeniniams optopluoštiniams srovės transformatoriams (CTT tipas) su tikslumo klase 0,02S esant įtampai iki 220 kV, gnybtus skaitmeniniams įtampos transformatoriams sujungtus su srovės transformatoriais ASKUE, polimeriniams izoliatoriams 330 ir 550 kV, ir kt.
 
Pagrindinė gamyklos produkcija yra aukštos įtampos elektros linijų ir pastočių gnybtai ir armatūra bei izoliatoriai:
 • skirti izoliuoti ir tvirtinti oro elektros linijų laidus, žaibosaugos trosus;
 • naudojami elektrinių ir pastočių paskirstymo prietaisuose pastovios ir kintamos srovės su dažniu iki 1000 Hz ir aplinkos temperatūra nuo -60°C  iki +50°C;
 • naudojami geležinkelio elektrifikavimui;
 • naudojami skirtingo atmosferos taršos lygio rajonuose;
 • skirti naudoti šalto, drėgno ir atogrąžų klimato sąlygomis.
 
Izoliatoriai gaminami remiantis pažangiausiomis technologijomis, naujaisiais mokslo ir technologijų pasiekimais medžiagų ir energetikos srityje. Gamyklos produkcija gerai žinoma daugiau nei 30 pasaulio šalių. Ji praėjo bandymus sertifikavimo centruose, laboratorijose ir nacionaliniuose institutuose daugelyje šalių: „EGU – HV Laboratory a.s.“ (Čekija), „Kema“ (Olandija), Liublianoje (Slovėnija), Zagrebe (Kroatija), Budapešte (Vengrija), „VTT“ (Suomija), „BC Hydro“ (Kanada), Vesterose (Švedija) ir kt. Prekių elektrotechninės charakteristikos, jų tipai ir dydžiai atitinka tarptautinius standartus – IEC 60305, IEC 60120, IEC 60383, IEC 60372, IEC 61109 ir kt.
 
Mūsų gamykla yra dinamiškai besivystanti struktūra įsisavinusi visus teigiamus bruožus, taip pat mūsų partnerių ir konkurentų patirtį.
 
Gamyklos kolektyvas kviečia visus suinteresuotus asmenis bendradarbiauti.